Podsumowanie 2013

Witam wszystkich bardzo serdecznie po Nowym Roku:) Nie było mnie tu dość długo, więc zamiast nowego przepisu przedstawię krótką historię Fantazji Kulinarnych wraz z przywołaniem moich ulubionych przysmaków z każdego miesiąca ubiegłego roku:)

Zanim jednak to zrobię, pragnę Wam wszystkim serdecznie podziękować za śledzenie mojego bloga, wspaniałe komentarze i dużą wyrozumiałość. Jesteście kochani... . Co do noworocznych postanowień obiecuję nowe, ciekawe przepisy oraz lepsze dopracowanie techniczne strony no i oczywiście popracuję nad moimi zdjęciami, co by Wam ślinka mocniej ociekała przy czytaniu.

Przejdźmy do krótkiej historii...

Fantazje Kulinarne narodziły się w maju ubiegłego roku i szybko przypadły Wam do gustu (tak mi się przynajmniej wydaje). Do dziś odwiedziło je ponad 22 000 osób. Miłe komentarze, obserwatorzy to naprawdę cieszy. Również fan-page na Facebooku  (TUTAJ link) cieszy się popularnością, a Fantazje mają już 54 lików i czekają na więcej.


A teraz krótkie przypomnienie moich ulubionych przepisów... 
 Maj 2013 to oczywiście niepowtarzalne Owsiane naleśniki z serkiem wiejskim (TUTAJ link).
Wam chyba też posmakowały, bo to również drugi najczęściej odwiedzany przepis na blogu:)Czerwiec 2013 to niepowtarzalne Ciasto marchewkowe, które nie ukrywam należy do moich ulubionych ciast (TUTAJ link).


Lipiec 2013 ciężko było ale wygrywają Jogurtowe racuszki z jagodami za lekkość, smak i urodę (TUTAJ link).Sierpień 2013 to bezprecedensowe Czekoladowe ciasto z burakami, które również pokochali moi bliscy Nr.1 (TUTAJ link).


Wrzesień 2013 to Naleśniki ze szpinakiem i ricottą...mniam (TUTAJ link).
Październik 2013 to niezapomniany smak dzieciństwa i oczywiście Knedelki babusi (TUTAJ link).

 Listopad 2013 to smakowite gnieciuchy i wspaniałe na drugie śniadanie Orkiszowe ciasteczka z kokosem i czekoladą (TUTAJ link).


 Grudzień 2013 to mistrzowski Omlet świąteczny
(TUTAJ link)

Tak to wyglądało na przestrzeni tych 8 miesięcy.  A czy Wy macie jakiś ulubiony przepis lub ten który wypróbowaliście i przypadł Wam do gustu? Proszę piszcie w komentarzach. 
 Mile widziane będą również komentarze dotyczące bloga i tego co byście zmienili. Wasze opinie są naprawdę bardzo cenne.

Tymczasem wszystkim czytelnikom życzę miłego czytania w 2014 oraz jeszcze większej radości ze smakowania nowych potraw i specjałów...

Fantazje Kulinarne:)

 

Komentarze

Popularne posty